SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kat shtepie me qera ne Veternik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:53
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
170 m²
ID e produktit :
127828
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kati posedon 170m2 - me tri dhoma gjumi dhe dy banjo.
Komplet e mobiluar- me garazhe.


Cmimi sipas marreveshjes.
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »