SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa(Objekti me Qera ne Magjistralen Prishtine-Ferizaj)97/16
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:39
Madhësia :
1700 m²
ID e produktit :
127831
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet Objekti me Qera ne Magjistralen Prishtine-Ferizaj me 1.700m2 Kati i pare dhe kati i dyte.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »