SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 160m2 në shitje në Gërmi.
Çmimi :
€89,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:32
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
160 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
127832
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 160m2 në shitje në Gërmi.
Banesa gjendet rrugës për Gërmi, mbrapa Shkollës Normale dhe është në katin e IV-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
4. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Terasë
2. Banjo

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Gërmi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »