SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Banesë 116.68m2 në shitje në Veternik.
Çmimi :
€96,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:04
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
117 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
127836
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 116.68m2 në shitje në Veternik.
Banesa gjendet në objektin e Prishtina Stars Veternik dhe është në katin e V-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
3. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Shpajz
1. Ballkon
1. WC
2. Banjo

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »