SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne Qender
Çmimi :
€102,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:45
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
52 m²
ID e produktit :
127838
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese ne shitje afer Avalles, posedon 52m2- dhome dite, kuzhine me trapezari dhe dhome gjumi. Kati III.

Cmimi 102.000 euro
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »