SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne Ferizaj
Çmimi :
€97,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
220 m²
Viti i ndërtimit :
2002
ID e produktit :
127870
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nr i Kateve: 2
Kuadraturë: Banim 220 m2 dhe tre ari oborrë.
Organizimi i mbrendshëm:Qëndrim ditorë+kuzhina,5 dhoma gjumi,dy banjo,garazhë,terasa
Adresa:Rr Kadri Zeka - Marin Barleti
Informata rreth publikuesit
Drilon
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »