SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet banesa - Vushtrri
Çmimi :
€29,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
127886
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR SHITJE Banesa 1+1 në Rr.Ismail Qrmaili (te rrethi) blloku B në Vushtrri
67.5m² | Dhome gjumi | Sallon Kuzhine Banjo | ballkon | Kati 3

Banesa ka një sipërfaqe prej 67.5m² dhe karakterizohet me shpërndarje shumë të mirë të saj, sallon me kuzhine, nje dhome gjumi, nje banjo, si dhe ballkon.

Qmimi me marrveshje
Për më shumë informata:
044 700 101
044 700 101 [+Viber]
viaestate02@gmail.com
Informata rreth publikuesit
B home
Vushtrri
+37744700101
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »