SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Banesen ne Ulpianë
Çmimi :
€72,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
58 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
127887
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Ulpianë D6 afër Shkollës "Hasan Prishtina". Banesa ka siperfaqe prej 58m2 ndertim i vjeter.Ka dy dhoma gjumi ,nje sallon me kuzhine , nje banjo dhe ballkon me shpajz.Me dokumentacion te rregullt dhe e gatshme per banim.

Nr. i Telefonit : 044 856 712
Informata rreth publikuesit
Lorik
Prishtinë
044856712
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »