SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE SHITET BANESA FUSHË KOSOVË
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
61 m²
ID e produktit :
127892
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në qytetin : Fushë Kosovë , lagje : rrethi Fushë Kosovë , kati i I - rë , sipërfaqja : 61 m2 ,
Renditja : Një dhom gjumi , salloni me kuzhinë , koridori , banjo dhe ballkoni .
Çmimi : Me marrëveshje .
Tel : 044 300 089

Për qdo informatë shtesë vizitoni www.vrestate.info/ 
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »