SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia - Gjilan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
Viti i ndërtimit :
1996
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
127893
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR SHITJE shtepia në Dardani 2 rruga 5, Gjlan
300m² | Sallon | 2 Kuzhina | 6 dhoma gjumi | 3 Banjo | Shpajz | 10 Ballkona | terrace 5x5 | 5.5 ari Oborre
_____
Shtepia gjindet ne lagjen me te mire organizuar ne Gjilan. Posedon Bodrum, garazh brenda dhe jashte, bunar me hidrofor.

Çmimi me marreveshje
Për më shumë informata:
044 700 101
044 700 101 [+Viber]
viaestate02@gmail.com
Informata rreth publikuesit
B home
Vushtrri
+37744700101
Gavran [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »