SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa - Vushtrri
Çmimi :
€29,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:39
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Parking Rrugor
ID e produktit :
127894
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR SHITJE Banesa 2+1 në Rr. mic sokoli në Vushtrri perballe komunes se re.
70m² | 2 Dhoma gjumi | Sallon Kuzhine | 1 Banjo | Kati 1 | e mobiluar |
________

Zona përreth është shumë e qetë, ka hapësirë të mjaftueshme për fëmijë si dhe për parking, gjithashtu edhe lidhja me qendrën është shumë e shpejtë (ne kembe 3-5 min).

Qmimi 29,000 eur
Për më shumë informata:
044 700 101
044 700 101 [+Viber,whatsapp]
viaestate02@gmail.com
Informata rreth publikuesit
B home
Vushtrri
+37744700101
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »