SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne ULPIANE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:56
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
127904
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne ULPIANE , ne Ulpiane mbrapa AAK-s. Është e rinovuar dhe e mobiluar. Posedon 2 TV, dhe te gjithe inventarin e nevojshem.
Banesa ka kete renditje:
- 2 dhoma te fjetjes
- Salloni,
- Kuzhina,
- banjo dhe
- ballkon.
Banesa është e pershtatshme dhe pastër, afër me qendrën.
Ka parking te mjaftueshem dhe eshte jashtezakonishte e fresket gjate muajve te veres.

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »