SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat afer Institutit Gjyqesor
Çmimi :
€730.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '17
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
127908
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten banesat ne Lagjen e Spitalit afer insitutit Gjyqesor.Banesat jan te gatshme per banim.Banesat kan garazha dhe podrume.
Mundesia e pageses edhe me Raiffeisen Bank.

Tipet e banesave:
Ne katin e pare :
113 m^2-(1 sallon me kuzhine+3 dhoma gjumi).
85 m^2-(1 sallon me kuzhine+ 2 dhoma gjumi),
72 m^2-(1 sallon me kuzhine + 2 dhoma gjumi).
Ne katin e 6:
65 m^2-(1 sallon me kuzhine + 1 dhome gjumi)
Ne katin e 8:
80.5 m^2- (1 sallon me kuzhine + 2 dhoma gjumi)
Ne katin e 9:
68 m^2-( 1 sallon me kuzhine +1 dhome gjumi)

www.inon-ks.com 
+386(0)49707173
Informata rreth publikuesit
Inon Design-Construction
Prishtinë
049707173
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »