SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
3 Korrik '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
82 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
127913
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne qender te Prishtines, rruga Garibaldi, Hyrja e pare banesa numer 8. Perballe Rilindjes ngjitur me media-n RROKUM..

Banesa ka 2 dhoma gjumi, sallon, koridor te madh, kuzhine, shpajze si dhe tre ballkona. Eshte e mobiluar dhe ne gjendje shume te mire.

I ploteson te gjitha kushtet per banim.

Numrat kontaktues per te interesuarit : 049 690 437
0049 175 539 6395
Informata rreth publikuesit
Agnesa
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »