SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet ose jepet per ndertim
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
1000 m²
ID e produktit :
127923
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose jepet per ndertim nje siperfaqe rreth 1000m2 ne lagjen 13Plazh Durres, me nje largesi rreth 50m nga rruga kryesore dhe 100m nga deti.Ne kete sip ndodhen edhe 2 objekte nje shtepi 1 kateshe 150m2 dhe nje 2 kateshe 170m2.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Haxhi
Prishtinë
0694103176
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »