SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banese me qira ne Lagje te Muhaxhereve
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:01
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
127934
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne Lagje te Muhaxhereve, e mobiluar ne teresi, 74m2 kati i pare . me kushte te mira banimi dhe ka uji dhe ngrohje 24h,
Banesa posedon:
– Dhoma e dites me kuzhine
– 2 Dhoma gjumi,
– Banjo
- banjo
- ballkon
- koridor

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »