SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super banes me qira ne LAGJE TE SPITALIT
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:05
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
127936
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne LAGJE TE SPITALIT te Super Viva, 60m2 e mobiluar ne teresi ne katin e 4
Banesa posedon:
- sallon dhe kuzhine
- dhom gjumi
- banjo
- shpajz
- koridor
- teras
QMIMI 250euro, ka dhe garazhen +30 eur nese ju duhet

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »