SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira 3 Dhoma gjumi_Lagje te Muhaxhereve
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:36
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
94 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
127937
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne Lagje te Muhaxhereve, 94m2 e mobiluar ne teresi , kati i dyte me kushte te mira banimi, ka uji dhe ngrohje 24h,
Banesa posedon:
– Dhoma e dites me kuzhine
– 3 Dhoma gjumi,
– Banjo
- ballkon
- koridor
- teras

Kontakt_whatsApp_Viber:
045/19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »