SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpija
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
127946
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpija në Matiqan 400 m ka dhe lokal, garazh, kamin, solar, roleta dhe nxemje automatike.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lendita
Prishtinë
044 167 734
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »