SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet lokali me qera
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '16
Madhësia :
130 m²
ID e produktit :
127958
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet lokali me qera ne rrugen Rexhep Kabashi-Rruga e Qylhanit perball ndertesave te Globalit/Prizeren.
Lokali eshte 130 m/2
Te interesuarit mund te lajmrohen ne numat:044223157 dhe +38649308304
Informata rreth publikuesit
Elbasan
Prizren
049308304-044223157
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »