SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat Mati 1 - Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
127968
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen PËR SHITJE Banesa të tipeve të ndryshme ne MATI 1 rr. Ahmet Korenica, Prishtine.Projekt i veçantë me arkitekturë moderne dhe lokacion ideal për jetesë.

Ky objekt i ri që ka vendosë themelet së fundi ofron tipe të ndryshme të banesave të përshtatshme për secilën familje.

Të gjitha komoditetet e nevojshme për një jetë sa më komode janë të arritshme në këmbë, pa përdorur veturë fare:

•Shkolla fillore
•Qerdhja per femije
•Fitness, Market, Kafeteri, Restaurante etj.

Në tërësi objekti përbëhet nga disa Tipe të banesave, shumica e të cilave janë të prezantuara si me poshte:

Tipet:
▪ Lamela A 61.04 m² (1+1) katet 3,4,6
▪Lamela A 79.51 m² (2+1) kati 1 dhe 2
▪Lamela A 104.69 m² (2+1) kati 6 / Lam.B kati 1
▪Lamela B 82.42 m² (2+1) kati 6
▪Lamela B 80.80 m² (2+1) kati 3

Çmimet me marrveshje
Për më shumë informata:
044 700 101
044 700 101 [+Viber,whatsapp]
viaestate02@gmail.com
Informata rreth publikuesit
VIAestate
Vushtrri
+37744700101
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »