SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia dhe prona
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Korrik '16
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
127970
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia është 1 Kat e gjysme posedon 4 Dhom 1 Sallon 1 Banjo1 PodrumNdersa Toka posedon 23.5 ari Gjindemi Ne peje ne Fshatin Brestovik afer fabrikes se mishit Boquku Kompani te interesuarit munden te ka Na kontaktojn per informata me te hollsishme ne Nr. 044 814 781 apo ne Viber + 377 44 814 781 .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardit
Pejë
044 814 781
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »