SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe 93m2, kati i 4, Bregu i Diellit
Çmimi :
€79,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:00
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
93 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
127972
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e re 3 dhomeshe 93m2, kati 4-te, ne lagjen Bregu i Diellit, banesat 4 kateshe perballe banesave te Standardit. Banesa ka poashtu bodrumin dhe garazhen. Ka keto hapesira:
- salloni me kuzhine
- 2 dhoma gjumi
- banjo
- koridor
- terasa e madhe
Qmimi 79.000 euro komplet me bodrum dhe garazhe, qmimi i diskutushem.

Agjensioni Dion në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »