SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qera banesa ne objektin Beni-Dona Ulpiane
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
127989
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera banesen ne Ulpiane tek objekti BeniDona, banesa eshte ne katin e 3-te te banimit dhe eshte komplet e mobilume.
Banesa posedon; sallon me kuzhine, banjo dhe 1 dhome te fjetjes - lift, tv
Banesa ka 65m2
Çmimi: 320€
Nr. Kontaktues 045460800 - Viber +37745460800
Informata rreth publikuesit
Blerim
Gjilan
044816945
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »