SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 57 m2 ne kalabri
Çmimi :
€39,500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '17
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
ID e produktit :
127991
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne kalabri ,rr.rexhep krasniqi, EXDC, kati 6, 24A, mbi Ambient Pizza. Me sip.57metra katrore , dy dhoma nje kuzhine e madhe, koridori edhe banjo. Dera e hyrjes e blinduar. Me ashensore qe punon 24 ore. Rryme 24 ore dhe uje. Pamje nga rrethi i ri dhe qendra e qytetit dhe i gjith qyteti shifet ne pellembe . Qmimi i diskutueshem.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Altin
Prishtinë
044633351
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »