SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesen me qira ne DARDANI
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
3 Korrik '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
66 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
127997
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera ne lagjen DARDANI tek posta e madhe, afer qebaptores BOSNA. Banesa gjendet ne katin e 8 por posedon lift. Banesa ka sallon edhe kuzhin ndaras, nje dhom gjumi, banjo dhe taras. Po ashtu posedon edhe klim. Per me shum kontaktoni : 045534192 & +37744163324
Informata rreth publikuesit
Arben
Prishtinë
045534192
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »