SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qera ekstra e mobiluar ne Dragodan(Arberi)
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:46
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Kondicioner, Shteg në Oborr
ID e produktit :
128038
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me Qera banes ekstra te rregullume ne Dragodan te kumuna re,banesa esht ne katin e 6,ka ashensor dhe uje 24h Banesa ka ket renditje:
Sallon me Kuzhin
Dhom Gjumi
Banjo
Terac
Tel: 044 442 969 ose 049 556 695
Informata rreth publikuesit
Agjencioni KALABRIA
Prishtinë
377 44 442 969
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »