SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokale afariste
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik '16
ID e produktit :
128048
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten lokalet afariste ne madhesi te ndryshme.
Lokalet gjinden afer Komunes se Vjeter, perballe ish-Gjykates se Qarkut Prishtine.
Lokalet posedojne lejen e ndertimit dhe te gjitha dokumentacionet e nevojshme.
Pronari: Privat.
Çmimi: Sipas marreveshjes.
Per me shume informata, kontaktoni personin-pronarin:
Nr. tel.: +377 44 777 840
Informata rreth publikuesit
Edin
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »