SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toka ne shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '16
ID e produktit :
128050
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet toka ne Prishtina-Fushe Kosove.
Toka gjindet ne afersi te lagjes Arberia (ish-Dragodan) dhe mbrapa Kazermes Ushtarake (vendi i quajtur: Prroni i Njelmet).
Pronari posedon dokumentacionin e rregullt dhe ekziston mundesia per parcelizim.
Toka posedon akses rrugor ne dy ane, posedon kanalizim, rryme, etj.
Siperfaqja: 23 ari
Çmimi: 7'500 EU/ari (i diskutueshem).
Toka mund te ndahet sipas kerkeses.

Per me shume informata, kontaktoni pronarin:
Tel: +377 44 106 096
Viber: +377 44 106 096
Informata rreth publikuesit
Edin
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »