SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne lagjen Dardania
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:28
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
128078
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne SU 1/7 afer Bast Trade.Ajo posedon Sallon dhe 2 dhoma gjumi,kuzhine,trapezari,koridor,ballkon dhe banjo.
Banesa gjendet ne katin e 4 dhe eshte ne gjendje shume te mire. Ka hapsire gjelbruese dhe parkingje te mjaftueshme per veture. Banesa eshte e rivnovuar .Qmimi i negociueshem.
Te interesuarit mund te kontaktojne ne keta nr. te telefonit : 044265668 ose 049111345
Informata rreth publikuesit
Bekim
Prishtinë
049111345
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »