SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne qera ne plazh.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
128098
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet banese me qera ne plazhin e Shengjinit. Banesa eshte e mobiluar me te gjitha kushtet. Ka dy dhoma gjumi dhe eshte e pershtatshme per 5-9 persona. Per infomacione te metejshme na kontaktoni.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Er Aldo
Tirana, Albania
+355685506815
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »