SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Banesë 83m2 me qira në Qendër te Kafet e Vogla.
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:07
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
83 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
128105
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 83m2 me qira në Qendër te Kafet e Vogla.
Banesa gjendet në Qendër (te kafet e vogla), përbëllë Ambasadës Kroate, është tërësisht e mobiluar dhe e renovuar dhe është në katin e I-rë.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon me Kuzhinë
2. Dhoma gjumi
1. Banjo
1. Koridor

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »