SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohen Tre apartmente me qera në Durës
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
128107
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohen Tre apartmente me qera në Durës

Një Garsonier 20Euro nata si dhe

Dy apartmente me ; Dhomë dite
Një dhomë gjumi
Kuzhinë
Banjo
çmimi për një natë 25Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »