SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet shtepia me qira ne lagjen "Marigona Residence"
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:54
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
205 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
128118
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepia me qira ne lagjen "Marigona Residence", me siperfaqe prej 175m2 + 40m2 bodrum dhe me oborr prej 2.7 ari. Shtepia ka dhome dite, kuzhine, 3 dhoma te gjumit, dy banjo dhe dy ballkone. Eshte komplet e mobiluar me mobile te reja dhe moderne.
Cmimi eshte 850 euro plus shpenzimet.
Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550 / 045 40 12 12.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »