SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj objekt me qera per restornat ne qender te Fushe Kosoves,rr
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '16
ID e produktit :
128143
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj objekt me qera per restornat ne qender te Fushe Kosoves,rruga ''Presheva'',me saktesisht te rrethi ne Fushe Kosove,objekti ka hapsire prej 300m2,me oborr prej 15 ari si dhe parking 8 ari.

Qmimi : Sipas marreveshjes

Kontakti : Brilant Idrizi 045580797
Informata rreth publikuesit
Brilant
Pristina
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »