SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet me qera banesa 4 dhomshe 80m2 kati 8 ne Dardani
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:35
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
128174
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet me qera banesa 4 dhomshe 80m2, kati i 8-te, ndertim i shtetit komplet e renovuar afer Postes Kryesore ne Dardani. Banesa eshte komplet e mobiluar, lifti me mirembajtje, internet dhe parking. Jepet per kohe te gjate, e pershtatshme per nje familje. Banesa ka keto hapesira:
- salloni me kuzhine e trapezari
- 3 dhoma gjumi
- banjo
- shpajz
- ballkon
Qmimi i qirase 350 euro, plus shpenzimet,

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »