SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Blej banese deri 40 metra ne Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
128188
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Blej banese deri ne 40m katrore, ne Prishtine. Banesa te jete:
-ndertim i ri,
-me ballkon
-mundesisht e mobiluar
-me dokumente te rregullta.
Ju lutem qe ofertat tuaja dhe nese keni foto te baneses t'i dergoni ne email adresen: hnjomza4@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Njomza
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »