SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet dhe lëshohet me qera banesa te salla 1 Tetori
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
128202
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet dhe lëshohet me qera banesa te salla 1 Tetori ,

Posedon:
Dhomë dite
Dy dhoma gjumi
Kuzhinë
Banjo

çmimi për qera : 320Euro
çmimi për shitje : 65.000Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »