SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) BANESË Komode e mobiluar në Qendër
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 19:41
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
124 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
128216
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BANESA Komode e mobiluar në Qendër, Rr. Hajdar Dushi, Luan Haradinaj. Kati i 7-të. Sipërfaqja (93m² Neto) (124m² Bruto).

Renditja:

- Dhome Dite

- Kuzhine me Tryezari

- 3 Dhoma Gjumi

- Koridor

- Banjo

- WC

- Ballkon

E mobiluar dhe Renovuar komplet, ashensor funksional. nxemje qëndrore me Termokos, air conditioner. Banesa posedon edhe Podrumin (9m²).

Ka mundësi vazhdimi i Qirasë për afat të gjatë, me parapagim për 6 muaj, ose 1 vit.

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »