SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trualli ne Veternik – afer lagjes 038
Çmimi :
€25,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '16
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
128223
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trualli gjendet ne nje nga pjeset me te kerkuara te Prishtines. Eshte ngjitur me rrugen magjistrale (Prishtine-Gjilan) dhe eshte e pershtashme per cdo lloj veprimtarie.

Trualli posedon 4 ari (400m²).


Çmimi 25,000€ per ari.

Agjencia e patundshmërisë - Real estate agency
HOMES
Rr. Agim Ramadani nr.16
Prishtinë

Për më shumë informata:
044/491-708,
045/420-850 (Viber)

homesprishtine@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Homes
Prishtinë
044491708
Lagjja 038 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »