SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 60m2 ne Ulpiane.
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:57
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
128226
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 60m2 ne Ulpiane.
Banesa gjindet ne katin e 5 ,ka nje dhome dite ,kuzhine,dhome te gjumit,koridor tarase,eshte e renovuar dhe e mobiluar.
Qmimi per shitje eshte 65.000euro.
Per me shume info:
044 309 315 / 045 40 12 12 / 044 518 550.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »