SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banese me qira-4 dhomeshe ne qender
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
7 Korrik '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
95 m²
ID e produktit :
128234
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet me qira banesa 4 dhomshe ne qender te Prishtines, afer shkolles Elena Gjika.
Banesa eshte ne katin e pare te objektit trikatesh dhe ka renditjen:
-Salloni me kuzhine me te gjitha elementet percjellese
-tri dhoma gjumi (pjeserisht te mobiluara dhe mund te mobilohen sipas kerkeses
-dy banjo (banjoja e madhe me vaske ndersa e vogla me tushkabine)
-ballkoni
-koridor i madh
-dy shpajza
Banesa eshte shume e pershtatshme per banim me familje, pasi qe gjindet ne qender dhe e ka shume afer shkollen fillore, kopshtin e femijeve , gjimnazin etj.
Hyrja e baneses eshte e sigurte dhe shume e qete, pastrohet dy here ne jave.
Per informata shtese nr i kontaktit 044 141 138 poashtu mund te shkruani ne viber, qe ta vizitoni banesen.
Informata rreth publikuesit
yllbilurdagu
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »