SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES BANESE NE EMSHIR - TE EXDS - PRAN DOGANES
Çmimi :
€58,900.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:01
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
128265
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne lagjen Emshir me saktesishte ne Kompleksin Banesor EXDS afer Doganes. Banesa gjindet ne katin e VIII (lifti punon) eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje :

sallon me kuzhine
dhome gjumi
banjo
teras

Banesa posedon ngrohje qendrore me Termokos...

Banesa ka edhe fletposeduese dmth dokumentacioni eshte ne rregull

Cmimi i banese eshte 950 euro/m2 ne total i bije 58 900 euro

Banesa shitet e mobiluar.

Ofertat tona mund ti shihni ne zyren tone tek posta e madhe, ose ne facebuk: Bledi Estate
Kontakti nga ora 09:00 - 20:00
mob: 044 968 171
049 838 866
e-mail: bledi-estate@hotmail.com
viber: +38649 838 866
Informata rreth publikuesit
BLEDI ESTATE
Prishtinë
044 968 171
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »