SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Oferta per bashkatdhetar
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:41
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
73 m²
Ekstra :
Kondicioner, Garazh, Pushimore, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
128270
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Blej edhe ti banesen tende me oferta shume te mire me vetem 20% pjesmarrje me lidhje te kontrates dhe pjesen tjeter me rata .
Banesat qe jane per shitje jane :

Banesa: 60 m2 Me nje dhome gjumi dhe Salloni me kuzhine Banesa :73 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Sallon me kuzhine
Banesa: 79 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 81 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 83 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 87 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 91 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 115m2 Me tri dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 119m2 Me tri dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine.

Dizajni mund te behet komplet sipas shijes suaj, ne menyre qe te kete nje komoditet maksimal ne çdo kohe dhe stine te vitit.Perparsi e kesaj banese eshte qendrimi ditor me tri pjese xhami, sistemi I hapur me banje te madhe dhe depo

Adresa:
Mati 1 - Prishtine
Rruga: Enver Maloku
Ju mirepret: ‪#‎Liridona‬ Mustafa
049 105 203
Informata rreth publikuesit
Liridona
Prishtinë
049 105 203
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »