SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
128271
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia me 3 ari oborr. Ka 3 dhoma dhe nje banjo. E kompletuar ne dokumenta. çmimi sipas marreveshjes.
Informata rreth publikuesit
Kemajl
Ferizaj
044-499-276
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »