SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal shitet ne Prishtine (Kodi 304/16)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
ID e produktit :
128277
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lokali 80m2,, eshte i renovuar, ka banjon dhe eshte i gatshem per pune. Lokali eshte i pershtatshem per mobi shop, zyre, avokatur, byro etj.
Per moment eshte dhan me qira
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »