SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne shitje (Kodi 308/16)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
4
Madhësia :
400 m²
Viti i ndërtimit :
2013
ID e produktit :
128283
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia ne shitje gjendet ne fshati Bresalc, esht ndertim I ri , me siperfaqe prej 25 ari, shtepia eshte 400m2.
Renditja:
Podrumi: Garazha, Banjo, Dhom gjumi.
Perdhesa: Sallon me kuzhine, Banjo, 1-Dhom gjumi 1-Tarase.
Kati-1: 3-Dhom gjumi, 1-Banjo, 2- Tarase.
Kati-2: 1-Dhom gjumi, 1-Banjo, 1-Tarase e cila eshte 50m2.
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhjee te ndryshem
Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »