SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BANESA, në Bregun e Diellit te Banesat e Bardha
Çmimi :
€48,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:32
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
49 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
128288
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BANESA, në Bregun e Diellit te Banesat e Bardha

Posedon:

• 49m2,
• Kati 3,
• Dhomë gjumi,
• Sallon me kuzhinë,
• Banjo,
• Koridor,
• Ballkon,
+ 57m2 podrum,

E renovuar dhe mobiluar tërësisht, çmimi 48.000Є.

Për më shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. 37744/118-380, 37744/260-075, 37745/888-488, 038/241-999.
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »