SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa(Shiten 2 banesa perball Gjon Serreqit)238/16
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:09
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
ID e produktit :
128308
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesat gjinden perball shkolles "Gjon Serreqi".
Banesa 1 eshte ne katin e 6 me 97m2 me dy dhoma gjumi ,sallon kuzhine banjo edhe dy terasa.
Banesa 2 eshte ne katin e 7 me 130m2 ende e pa perfunduar.
Me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 
Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »