SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj troje per ndertim Vendet Prishtin F.Kosove
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
128329
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkojm troje per ndertim,ndertimi do te jete me kualitet superior
Dhe garancion ne secilen marrveshje me pjestaret e tokes ne bashkpunim
Pikat kyqe
Fushe Kosove
Prishtine.
Te interesuarit le te lajmrohen
Me respekt Ndertuesi....kontakt
045 816 486 ose ne viber +38643 844 181Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
benii
Prishtinë
043 844 181
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »